Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Herb Województwa Mazowieckiego

Komunikaty

Zaproszenie do udziału w Centralnych Targach Rolniczych

Samorząd Województwa Mazowieckiego zaprasza mazowieckich producentów rolnych do udziału w VI edycji Centralnych Targów Rolniczych, które odbędą się w dniach 2-4 grudnia 2022 roku w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.

Centralne Targi Rolnicze to targi nowoczesnych technologii dla rolnictwa. Udział w przedsięwzięciu pozwoli zaprezentować produkty, nawiązać cenne kontakty biznesowe, zdobyć wiedzę o rynku i panujących na nim trendach oraz innowacjach. Wydarzeniu towarzyszyć będą liczne premiery produktowe, prezentacje najnowszych rozwiązań technologicznych, konferencje i panele dyskusyjne oraz finał plebiscytu „Mistrzowie Agro”.

Zainteresowanym producentom proponujemy bezpłatne skorzystanie z miejsca na stoisku Samorządu Województwa Mazowieckiego. Pytania prosimy kierować do Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich pod numerem telefonu: (22) 59-79-352, bądź drogą elektroniczną na adres: agnieszka.kalinska@mazovia.pl.

Zainteresowanych udziałem w Centralnych Targach Rolniczych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie do 23 września br. pocztą tradycyjną na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie, Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich, ul. Skoczylasa 4, 03-469 Warszawa lub drogą elektroniczną na adres: wydzialrolnictwa@mazovia.pl

W przypadku dużego zainteresowania wydarzeniem informujemy, że przy wyborze współwystawcy kryterium będzie stanowił udział w konkursach oraz wydarzeniach promocyjnych realizowanych przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. Ponadto informujemy, iż w wypadku braku zgłoszeń lub niskiego zainteresowania przez firmy udziałem w targach, Samorząd Województwa Mazowieckiego zastrzega sobie prawo do odwołania własnego udziału w ww. przedsięwzięciu.

Pliki do pobrania:

Podmiot udostępniający: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie

Wytworzył: Agnieszka Kalińska

Data wytworzenia: 18.08.2022

Opublikował w BIP: Monika Gontarczyk

Data opublikowania: 18.08.2022 07:18

Ostatnio zaktualizował: Monika Gontarczyk

Data ostatniej aktualizacji: 18.08.2022 07:20

Liczba wyświetleń: 277


UWAGA
Informacje opublikowane przed 1 stycznia 2021 r. dostępne są na stronie archiwum.mazovia.pl

Powrót na początek strony