Kandencja I

I kadencja (1998-2002)

2015.02.17 12:15 , aktualizacja: 2016.02.29 13:27

Autor: , Wprowadzenie: Agnieszka Stabińska

Marszałek Województwa Mazowieckiego  

  • Zbigniew Kuźmiuk –  do 29.10.2001  r.  
  • Adam Struzik – od 10.12.2001 r.

 

Wicemarszałkowie

  • Jerzy Dobek
  • Leszek Mizieliński – do 29.10.2001 r.
  • Marek Lejk – od 10.12.2001 r.

 

Członkowie Zarządu

  • Henryk Kisielewski  – do 29.10.2001 r.
  • Leszek Kwiatek – do 29.10.2001 r.
  • Jolanta Gontarczyk – od 10.12.2001 r.
  • Zbigniew Ptasiewicz – od 10.12.2001 r.
Podmiot udostępniający informację: UMWM
Wytworzył/Odpowiada: Agnieszka Stabińska
Data modyfikacji: 2016.02.29 13:27
Modyfikował: Agnieszka Stabińska
Wersja: 5(sprawdź historię zmian)
Użytkownik Data Akcja Wersja
Agnieszka Stabińska 2016.02.29 13:27 edycja 5
Agnieszka Stabińska 2016.02.29 13:00 edycja 4
Agnieszka Stabińska 2015.02.17 13:08 edycja 3
Agnieszka Stabińska 2015.02.17 12:20 edycja 2
Agnieszka Stabińska 2015.02.17 12:19 dodanie 1

Liczba wyświetleń: 1631

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.