Komisje

Komisja Polityki Społecznej i Prorodzinnej


Przewodniczący Komisji:
  • Kandyba Piotr
Wiceprzewodniczący Komisji:
  • Czapliński Artur
  • Obermeyer Paweł
Członkowie Komisji:
  • Bala Joanna
  • Brzezińska Anna
  • Gołębiowski Łukasz
  • Grodzki Michał
  • Kucharski Tomasz
  • Lanc Elżbieta
  • Skolimowski Krzysztof

Do zakresu działania Komisji należą sprawy:
  1. polityki społecznej;
  2. polityki prorodzinnej;
  3. tworzenia warunków dla rozwoju infrastruktury społecznej.

Podmiot udostępniający informację: UMWM
Wytworzył/Odpowiada: Jakub Wojna
Data modyfikacji: 2019.11.19 15:11
Modyfikował: Anna Czubla
Wersja: 18(sprawdź historię zmian)
Użytkownik Data Akcja Wersja
Anna Czubla 2019.11.19 15:11 edycja 18
Anna Czubla 2018.11.29 13:50 edycja 17
Anna Czubla 2018.11.27 15:19 edycja 16
Anna Czubla 2018.11.27 15:05 edycja 15
Anna Czubla 2018.11.19 08:36 edycja 14
Anna Czubla 2017.04.25 13:52 edycja 13
Anna Czubla 2015.12.22 13:15 edycja 12
Anna Czubla 2015.11.09 11:15 edycja 11
Anna Czubla 2015.03.16 14:24 edycja 10
Anna Czubla 2014.12.16 14:50 edycja 9
Anna Czubla 2014.12.16 11:30 edycja 8
Anna Czubla 2014.06.05 13:55 edycja 7
Anna Czubla 2011.11.21 15:02 edycja 6
Agnieszka Stabińska 2011.11.04 13:45 edycja 5
Iwona Dybowska 2010.12.23 10:51 edycja 4
Jakub Wojna 2010.11.26 16:01 edycja 3
Jakub Wojna 2010.11.26 15:59 edycja 2
Jakub Wojna 2010.03.12 00:00 dodanie 1

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.