Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Herb Województwa Mazowieckiego

Rolnictwo

Dotacje ze środków budżetu województwa mazowieckiego na zadania określone w ustawie o ochronie gruntów rolnych i leśnych

Informacje dotyczące przyznawania dotacji ze środków budżetu województwa mazowieckiego na zadania określone w ustawie o ochronie gruntów rolnych i leśnych oraz wzory dokumentów.

Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa prowadzi coroczny nabór wniosków o dotację z budżetu województwa mazowieckiego na zadania określone w ustawie o ochronie gruntów rolnych i leśnych, w tym na zadania z zakresu budowy i modernizacji dróg dojazdowych do gruntów rolnych oraz z zakresu budowy i renowacji zbiorników wodnych służących małej retencji.

Uchwała 658/225/21 Zarządu Województwa Mazowieckiego z 4 maja 2021 r. zmieniająca uchwałę w sprawie „Zasad i trybu postępowania w zakresie finansowania z budżetu województwa mazowieckiego zadań określonych w ustawie o ochronie gruntów rolnych i leśnych”.

Do udziału w naborze uprawnione są gminy i powiaty województwa mazowieckiego.

Wnioski na rok 2022 należy składać wyłącznie w formie elektronicznej za pośrednictwem serwisu internetowego Witkac.pl

Link dostępowy do naboru.

Dopóki wnioskodawca nie skorzysta z powyższego linku, odszukanie naboru w systemie będzie niemożliwe. Przed zalogowaniem link dostępowy przeniesie Państwa do strony rejestracji nowego konta. Jeżeli link zostanie użyty przez użytkownika, który jest już zalogowany, zostanie on przeniesiony bezpośrednio do naboru, co umożliwi rozpoczęcie pracy nad wnioskiem. System zapamięta, że dany użytkownik otrzymał już dostęp do naboru – wystarczy jednorazowe użycie linku dostępowego po zalogowaniu.

Poniżej, w plikach do pobrania, zamieszczono instrukcję korzystania z systemu Witkac

W instrukcji znajdziecie Państwo przede wszystkim informacje dotyczące zakładania konta w systemie, wyszukania właściwego naboru oraz informacje dotyczące tworzenia i składania wniosków. W przypadku ewentualnych pytań proszę o kontakt z pracownikami Departamentu. Lista pracowników przypisanych do konkretnych powiatów została zamieszczona na pierwszej stronie ww. instrukcji.

Podmiot udostępniający: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie

Wytworzył: Redakcja BIP

Data wytworzenia: 18.03.2021

Opublikował w BIP: Urszula Sabak

Data opublikowania: 18.03.2021 14:25

Ostatnio zaktualizował: Monika Gontarczyk

Data ostatniej aktualizacji: 15.06.2022 13:39

Liczba wyświetleń: 11257


UWAGA
Informacje opublikowane przed 1 stycznia 2021 r. dostępne są na stronie archiwum.mazovia.pl

Powrót na początek strony