Mazowsze serce Polski nr 6

Elektroniczne wydanie czerwcowego numeru miesięcznika "Mazowsze serce Polski". A w nim m.in.: absolutorium dla zarządu województwa, wojowniczki z Mazowsza, rywalizacja, która łączy, mazowieckie pasieki oraz weekendowa przygoda pod chmurką.

 • Marta Milewska perły 2022.jpg

  O tym się mówi – miesiąc na Mazowszu

  Działania komunikacyjne samorządu docenione, kolejny zabytek na Mazowszu odnowiony, coraz więcej Flirtów jeździ w barwach Kolei Mazowieckich, duże wsparcie dla strażaków, miliony dla mazowieckich szpitali, mazowieckie kluby integracyjne już działają – m.in. tym w czerwcu żyło Mazowsze.
 • Trzy uśmiechnięte kobiety w rękawicach bokserskich trzymają sukienki.

  Wojowniczki z Mazowsza

  Na Mazowszu już prawie nie ma gminy, w której nie byłoby ani jednej radnej. I niemal połowa sołtysów to kobiety. Co to oznacza dla lokalnych wspólnot?
 • Zdjęcie zbiorowe laureatów konkursu Mazowiecka Lady D. oraz Mazowiecki Gentleman D.

  Dla zdrowia

  Infirmacje dotyczące zdrowia i polityki społecznej.
 • Grupa czterech kolarzy w czerwonych koszulkach z logotypem Mazowsza

  Rywalizacja, która łączy

  Sportowe perły: Iga Świątek i Robert Lewandowski swoje kariery zaczynali na Mazowszu. Dziecięce marzenia szybko przekuli w sukces. Czy kilkaset nowych mazowieckich obiektów będzie trampoliną dla przyszłych mistrzów?
 • Studentka medycyny ćwiczy na fantomie pobieranie krwi

  Dla młodzieży

 • Dwóch mężczyzn pozuje przy wagonie angielskim EKD wewnątrz hali przeglądowej.

  Trochę tramwaj, trochę pociąg

  Według rozkładu pociągów EKD, starszej siostry dzisiejszej WKD, „można było nastawiać zegarki”. I choć przez blisko 100 lat wiele się zmieniło, akurat to powiedzenie jest wciąż aktualne.
 • Członkowie zarządu województwa mazowieckiego pozują do pamiątkowego zdjęcia

  Zarząd Mazowsza z wotum zaufania

  Sejmik Województwa Mazowieckiego udzielił zarządowi wotum zaufania i absolutorium. Przyznał też kolejne dofinansowania w ramach instrumentów wsparcia.
Powrót na początek strony