Konkursy

Mazowsze stawia na innowacje i wspiera społecznie odpowiedzialne start-upy!

plakat reklamujący konkurs Autor: mat. prom.
Data publikacji 2022-06-14
Tytuł/nazwa konkursu Mazowsze stawia na innowacje i wspiera społecznie odpowiedzialne start-upy!
Rodzaj konkursu z nagrodami Konkursy naukowo-biznesowe
Grupa docelowa mazowieckie start-upy
Rok 2022
Data rozpoczęcia naboru w konkursie 2022-06-14
Data zakończenia naboru w konkursie 2022-07-14
Departament Departament Rozwoju Regionalnego i Funduszy Europejskich

To już IV edycja konkursu “Startuj z Mazowsza”, adresowanego do mazowieckich start-upów, które tworzą innowacyjne pomysły i produkty, a ich działalność nie jest dłuższa niż 3 lata.

Kto może zgłosić się do “Startuj z Mazowsza”?

Konkurs kierowany jest dla startu-up’ów zarejestrowanych na terenie województwa mazowieckiego i działających nie dłużej niż 3 lata od daty ogłoszenia konkursu. Konkurs rozstrzygany jest w następujących kategoriach:

INNO-TECH  - dla start-up’u, który tworzy nowe produkty i procesy oraz znaczące zmiany technologiczne w produktach i procesach, obejmujące innowacje produktowe, procesowe, systemowe; dla start-up’u w fazie wzrostu na etapie sprzedaży;

SOCIAL IMPACT - dla start-up’u o pozytywnym oddziaływaniu na środowisko lub społeczeństwo, bez względu na etap rozwoju;

START - dla start-up’u, który tworzy innowacyjny projekt, będący na etapie Minimum Value Product lub prototypu, które ma szanse na efektywny rozwój i skalowanie.

UWAGA: Nie dopuszcza się zgłoszenia tego samego podmiotu do więcej niż jednej kategorii konkursowej.

Co daje udział w konkursie?

Pomoc w rozwoju, a przede wszystkim wsparcie finansowe na początku biznesowej drogi to marzenie wielu przedsiębiorców. Udział w mazowieckim konkursie daje o wiele więcej!  Łączna pula nagród wynosi 90 000 złotych, a dodatkowo jest to również szansa na zdobycie nagród specjalnych od Partnerów konkursu, m.in.: konsultacji merytorycznych związanych z rozwojem biznesu i pozyskiwaniem finansowania, możliwość udziału w szkoleniach i programach mentoringowych czy prezentacja przed gronem inwestorów. Startupy mogą również liczyć na pozyskanie biznesowych kontaktów, promocję ich pomysłu w mediach czy profesjonalną sesję fotograficzną.

Jak wygląda droga dojścia do finału?

Udział w konkursie jest bardzo prosty! Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy w wygodnej formie online.

Następnie wszystkie start-up'y biorące udział w konkursie przejdą ocenę formalną, a następnie dwa etapy oceny merytorycznej. Po obradach komisji oceniająca do II etapu oceny merytorycznej zakwalifikuje się 10 najwyżej ocenionych start-up’ów, które zaprezentują swój pomysł przed Jury podczas tzw. Pitch Day.

W czasie trwania całego programu uczestnicy otrzymają dodatkowe wsparcie poprzez różne działania promocyjno-wizerunkowe, które pozwolą na zaprezentowanie start-upu szerszemu gronu odbiorców.

Zwieńczeniem IV edycji konkursu będzie konferencja finałowa, podczas której przyznane zostaną nagrody główne w 3 kategoriach, a także nagrody Partnerów konkursu. 

Finalistów poznamy już w październiku 2022 r.

Na zgłoszenia czekamy tylko do 14 lipca 2022 r.!

Jeżeli jesteś innowacyjną, przedsiębiorczą osobą, która potrzebuje wsparcia w rozwoju swojego przedsięwzięcia - konkurs “Startuj z Mazowsza” jest dla Ciebie!

Zgłoś swój start-up poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego online, w którym w ciekawy sposób przedstawisz, że to właśnie Twój projekt ma największy potencjał. 

Przekonaj komisję i daj sobie szansę na pozyskanie dodatkowych środków, zdobycie wyjątkowych nagród od Partnerów konkursu oraz zaistnienie w mediach.

Udział w programie i połączona ekspertyza członków komisji  oceniającej to źródło bezcennej biznesowej wiedzy, która pomoże zbudować lepsze jutro dla Twojej firmy!

 

Wypełnij formularz zgłoszeniowy


UWAGA
Informacje opublikowane przed 1 stycznia 2021 r. dostępne są na stronie archiwum.mazovia.pl

Powrót na początek strony