Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Herb Województwa Mazowieckiego

Mazowiecki program przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do nauczania zdalnego

Lista rankingowa wniosków w ramach naboru do projektu pn. „Mazowiecki program przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do nauczania zdalnego”

13 lipca 2021 r. odbyło się 243 posiedzenie Zarząd Województwa Mazowieckiego, na którym zatwierdzono listę rankingową wniosków w ramach naboru do projektu pn. „Mazowiecki program przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do nauczania zdalnego” przeprowadzonego w okresie od 21 maja do 7 czerwca 2021 r.

Lista rankingowa została sporządzona w oparciu o kryteria oceny opisane w § 6 Regulaminu naboru do projektu pn. „Mazowiecki program przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do nauczania zdalnego”.

Mając na uwadze powyższe do projektu zostało zakwalifikowanych pierwszych 112 szkół spośród wnioskodawców będących jednostkami samorządu terytorialnego z wyłączeniem miast na prawach powiatu oraz 18 szkół wnioskodawców, będących miastami na prawach powiatu. W załączeniu lista rankingowa.

Kolejnym etapem związanym z przystąpieniem do projektu kolejnych Partnerów/szkół będzie zawarcie aneksu do umowy partnerstwa. Szczegółowe informacje w tej sprawie, otrzymają Państwo w ramach bieżącej korespondencji prowadzonej przez Departament Edukacji Publicznej i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie.

Wnioskodawcy począwszy od pozycji 113 listy rankingowej, zostają umieszczeni na liście rezerwowej.

W zależności od sytuacji finansowej Województwa, lista wnioskodawców których szkoły zostały zakwalifikowane do projektu może zostać rozszerzona.

Pliki do pobrania:

Podmiot udostępniający: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie

Wytworzył: Marta Podsiad (ES)

Data wytworzenia: 14.07.2021

Opublikował w BIP: Dorota Cichocka

Data opublikowania: 14.07.2021 13:37

Ostatnio zaktualizował: Dorota Cichocka

Data ostatniej aktualizacji: 14.07.2021 13:37

Liczba wyświetleń: 3689


UWAGA
Informacje opublikowane przed 1 stycznia 2021 r. dostępne są na stronie archiwum.mazovia.pl

Powrót na początek strony