Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Herb Województwa Mazowieckiego

Aktualności - dla przedsiębiorców

 • 63. Międzynarodowe Targi Maszynowe MSV w Brnie

  Agencja Promocji Eksportu, przedstawicielstwo spółki Velentrhy Brno, a.s. w Polsce zaprasza polskich przedsiębiorców do wzięcia udziału w Międzynarodowych Targach Maszynowych MSV, które odbędą się od 4 do 7 października br., w Centrum Wystawienniczym w Brnie (Republika Czeska).
 • Nowy kanał zakupów dla gastronomii

  Izba Gospodarcza Gastronomii Polskiej (IGGP) uruchamia nowy, bezpośredni, ogólnopolski kanał sprzedaży żywności do gastronomii.
 • Misja gospodarcza „Nowoczesne rozwiązania technologiczne dla cyfryzacji szkolnictwa i edukacji w Polsce i w Niemczech” - 17.05-20.05.2022 r.

  Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa (AHK Polska) zaprasza do udziału w konferencji odbywającej się 17 maja 2022 r., której celem jest przedstawienie potencjału i kierunków rozwoju edukacji cyfrowej w Polsce i w Niemczech. W konferencji uczestniczyć będą eksperci z obydwu krajów oraz firmy, które są zainteresowane podjęciem współpracy z polskimi przedsiębiorstwami, szkołami oraz uczelniami.
 • Webinarium: Jak wygrywać przetargi ONZ?

  Spotkanie online w języku angielskim odbędzie się 22 lutego br., w godz. 14:00–15:30 z wykorzystaniem platformy MS Teams. Przeznaczone jest dla firm i organizacji polskich. Zgłoszenia do 16 lutego!

UWAGA
Informacje opublikowane przed 1 stycznia 2021 r. dostępne są na stronach: archiwum.mazovia.pl oraz archiwumbip.mazovia.pl

 

Powrót na początek strony