Aktualności - Bezpieczeństwo

 • Członek Zarządu Janina Ewa Orzełowska bierze udział w lekcji pierwszej pomocy podczas konferencji prasowej dotyczącej czarnych punktów w subregionie siedleckim.

  Czarne punkty wodne w subregionie siedleckim

  Samorząd Mazowsza wraz z mazowiecką policją prowadzą akcję oznaczania niebezpiecznych kąpielisk tzw. czarnymi punktami wodnymi. Na mapie regionu jest w tej chwili aż 125 takich miejsc, a 17 z nich zlokalizowanych jest w subregionie siedleckim.
 • Konferencja prasowa dotycząca czarnych punktów w subregionie radomskim. Zdjęcie zbiorowe.

  Czarne punkty wodne w subregionie radomskim

  Samorząd Mazowsza wraz z mazowiecką policją prowadzą akcję oznaczania niebezpiecznych kąpielisk tzw. czarnymi punktami wodnymi. Na mapie regionu jest w tej chwili aż 125 takich miejsc, a 17 z nich zlokalizowanych jest w subregionie radomskim.
 • Widok na wozy strażackie ustawione w rzędzie.

  Samorząd Mazowsza wyposaży 463 jednostki OSP

  Nowe samochody ratowniczo-gaśnicze, specjalistyczny sprzęt czy środki ochrony osobistej dla strażaków – samorząd województwa wesprze 463 jednostki OSP z Mazowsza. Na ten cel przekaże aż 11,8 mln zł.
 • Konferencja prasowa promująca program edukacyjny Bezpiecznie nad Wisłą. Zdjęcie zbiorowe.

  Rusza program edukacyjny „Bezpiecznie nad Wisłą”

  Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie przy współpracy z Warszawskim Komisariatem Policji Rzecznej oraz Legionowskim WOPR rozpoczyna realizację cyklicznego programu edukacyjnego „Bezpiecznie nad Wisłą”, który jest skierowany do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych z terenu miast i gmin województwa mazowieckiego położonych wzdłuż rzeki Wisły.
 • Konferencja prasowa dotycząca czarnych punktów na Mazowszu. Zdjęcie zbiorowe.

  Czarne punkty wodne w subregionie płockim

  Samorząd Mazowsza wraz z mazowiecką policją prowadzą akcję oznaczania niebezpiecznych kąpielisk tzw. czarnymi punktami wodnymi.
 • Jubileusze strażackie w subregionie siedleckim

  Kolejne jednostki z terenu Mazowsza świętowały swoje jubileusze. Wyjątkowe chwile przeżyli strażacy z Grzebowilku, Czarnej, Sokołowa Podlaskiego i Garwolina.
 • Konferencja prasowa na temat nowych czarnych punktów na Mazowszu. Zdjęcie zbiorowe.

  Nowe czarne punkty na Mazowszu

  Samorząd Mazowsza wraz z mazowiecką policją prowadzą akcję oznaczania niebezpiecznych kąpielisk tzw. czarnymi punktami wodnymi. W tym roku na listę niestrzeżonych akwenów trafiły kolejne cztery. Tym samym na mapie regionu jest w tej chwili aż 125 takich miejsc.
 • Janina Ewa Orzełowska w gronie strażaków

  Strażacki weekend w subregionie siedleckim

  100-lecie OSP Chruszczewka, zawody sportowo-pożarnicze w Latowiczu i nowy samochód dla OSP Niemojki – to strażackie wydarzenia, w których wzięła udział Janina Ewa Orzełowska, członek zarządu województwa.
Powrót na początek strony