Ustawa o działalności pożytku publicznego i wolontariacie art. 19a

Złożono ofertę w trybie art. 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na realizację zadania „Inicjatywy edukacyjne w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym” w obszarze „Porządek i bezpieczeństwo publiczne”

2017.10.04 13:00

Autor: Anna Ochalska, (OR), Wprowadzenie: Dorota Łucja Cichocka

Na realizację zadania publicznego pn. „Inicjatywy edukacyjne w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym” w obszarze „Porządek i bezpieczeństwo publiczne” w trybie art. 19a ww. ustawy została złożona oferta, spełniająca warunki formalne:

  • Oferta realizacji zadania publicznego „Wypadek! Co Dalej?, czyli obchody Światowego Dnia Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych”- Fundacja Drogi Mazowsza.

W terminie 7 dni od dnia upublicznienia ofert, każdy może zgłosić do nich uwagi, przesyłając je na adres e-mail przemyslaw.goralski@mazovia.pl oraz anna.ochalska@mazovia.pl.

 

Jeżeli załączone dokumenty nie mogą zostać prawidłowo odczytane przez czytnik ekranu, prosimy o kontakt mailowy z  lub bądź telefoniczny: 22 59 79 309; 22 59 79 219. Postaramy
się umożliwić Państwu zapoznanie się z tymi dokumentami.

Pliki do pobrania

Rozmiar: 1023 kB, Liczba pobrań: 55, Adobe Acrobat Document
Podmiot udostępniający informację: UMWM
Wytworzył/Odpowiada: Dorota Łucja Cichocka
Wersja: 1(sprawdź historię zmian)
Użytkownik Data Akcja Wersja
Dorota Łucja Cichocka 2017.10.04 13:05 dodanie 1

Liczba wyświetleń: 117

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.