Ustawa o działalności pożytku publicznego i wolontariacie art. 19a

Oferty na realizację zadań pn.: „Inicjatywy edukacyjne w zakresie bezpieczeństwa ruchu” i „Ratownictwo i ochrona ludności”

2017.08.02 15:25 , aktualizacja: 2017.08.02 15:43

Autor: Przemysław Góralski (OR), Wprowadzenie: Paweł Burlewicz

Złożono oferty w trybie art. 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na realizację zadań pn.:„Inicjatywy edukacyjne w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym” w obszarze „Porządek i bezpieczeństwo publiczne” oraz „Utrzymanie gotowości ratowniczej na obszarach wodnych województwa mazowieckiego” w obszarze „Ratownictwo i ochrona ludności”

 

Oferta nr 1: Na realizację zadania publicznego pn. „Inicjatywy edukacyjne w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym” w obszarze „Porządek i bezpieczeństwo publiczne” w trybie art. 19a ww. ustawy została złożona przez Ochotniczą Straż Pożarną w Łaskarzewie oferta, spełniająca warunki formalne, na realizację zadania pn. „Podniesienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym poprzez edukację mieszkańców”

 

Oferta nr 2: Na realizację zadania publicznego pn. „Utrzymanie gotowości ratowniczej na obszarach wodnych województwa mazowieckiego” w obszarze „Ratownictwa i ochrona ludności” w trybie art. 19a ww. ustawy została złożona przez Pułtuskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe oferta, spełniająca warunki formalne, na realizację zadania pn. „Utrzymanie gotowości ratowniczej na rz. Narew. Polepszenie jakości gotowości ratowniczej poprzez doposażenie bazy P-WOPR w pomosty pływające”.

 

W terminie 7 dni od dnia upublicznienia ofert, każdy może zgłosić do nich uwagi, przesyłając je na adres e-mail: oraz .

 

Jeżeli załączone dokumenty nie mogą zostać prawidłowo odczytane przez czytnik ekranu, prosimy o kontakt mailowy z  bądź telefoniczny:
22 59 79 219. Postaramy się umożliwić Państwu zapoznanie się z tymi dokumentami.

Pliki do pobrania

Rozmiar: 762 kB, Liczba pobrań: 32, Adobe Acrobat Document
Rozmiar: 671 kB, Liczba pobrań: 29, Adobe Acrobat Document
Podmiot udostępniający informację: UMWM
Wytworzył/Odpowiada: Paweł Burlewicz
Data modyfikacji: 2017.08.02 15:43
Modyfikował: Paweł Burlewicz
Wersja: 2(sprawdź historię zmian)
Użytkownik Data Akcja Wersja
Paweł Burlewicz 2017.08.02 15:43 edycja 2
Paweł Burlewicz 2017.08.02 15:42 dodanie 1

Liczba wyświetleń: 102

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.