Komunikaty

Zwiedzaj Mazowsze z Biletem Turysty

2020.06.25 13:25 , aktualizacja: 2020.07.07 10:39

Autor: Biuro Prasowe KM, Wprowadzenie: Urszula Sabak-Gąska

Od 1 lipca do 31 sierpnia br. przy przejazdach pociągami Kolei Mazowieckich pasażerowie będą mogli korzystać z oferty specjalnej – tzw. Biletu Turysty.

 

Bilet Turysty jest biletem sieciowym imiennym i uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami KM, przez 3 dowolnie wybrane dni w terminie ważności biletu.

 

Gdzie można pojechać?

Bilet Turysty uprawnia do podróżowania na obszarze ograniczonym stacjami: Skierniewice, Kutno, Sierpc, Działdowo, Ostrołęka, Małkinia, Czeremcha, Łuków, Dęblin, Skarżysko-Kamienna, Drzewica.

 

Jak długo jest ważny Bilet Turysty?

Bilet ma 10-dniowy termin ważności, licząc od daty wydania lub daty wskazanej przez podróżnego. Z biletem wydawany jest karnet, na którym w kasie biletowej lub u kierownika pociągu KM (na zasadach określonych w warunkach taryfowych oferty) można dokonać legalizacji każdego z trzech dni podróży.

 

Gdzie go kupić?

W kasach biletowych i biletomatach. Koszt to 67 zł.  Szczegółowe zasady korzystania z oferty można znaleźć na stronie: www.turysta.mazowieckie.com.pl oraz pod numerem call center 22 364 44 44.

 

Zniżki z biletem

Dodatkowo z Biletem Turysty, otrzymamy zniżkę na zwiedzanie placówek partnerskich akcji Koleją do Kultury. Lista partnerów wraz z informacją o wysokości zniżek znajduje się na stronie internetowej: www.dokultury.mazowieckie.com.pl

 

Zachęcamy do podróży po Mazowszu! Sprawdź atrakcje turystyczne na Mazowsze.travel

 

 

 

Podmiot udostępniający informację: UMWM
Wytworzył/Odpowiada: Urszula Sabak-Gąska
Data modyfikacji: 2020.07.07 10:39
Modyfikował: Agnieszka Stabińska
Wersja: 2(sprawdź historię zmian)
Użytkownik Data Akcja Wersja
Agnieszka Stabińska 2020.07.07 10:39 edycja 2
Urszula Sabak-Gąska 2020.06.25 13:36 dodanie 1

Liczba wyświetleń: 288

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.