Komunikaty

Bilet Miejski dla mieszkańców Pruszkowa

2018.06.29 14:55 , aktualizacja: 2018.07.03 13:49
Autor: mat. WKD, Wprowadzenie: Urszula Sabak-Gąska
Michał Panfil – Prezes Zarządu WKD oraz Andrzej Kurzela – Zastępca Prezydenta Miasta Pruszków podpisują umowę przy stole Umowę na Bilet Miejski...

Od 1 lipca br. WKD wprowadza nową ofertę przewozową pn. „Bilet Miejski” dla mieszkańców miasta Pruszkowa. Uprawnia ona do jednorazowego przejazdu pociągami na linii WKD w tzw. „strefie miejskiej” na terenie miasta Pruszkowa, obejmującej przystanki osobowe: Pruszków WKD, Tworki i Malichy.

 

Dla kogo?

Z oferty może skorzystać mieszkaniec miasta Pruszkowa, posiadający Pruszkowską Kartę Mieszkańca. Opłata za „Bilet Miejski” wynosi 2 zł.

 

Podpisano stosowną umowę

29 czerwca br. umowę w sprawie wprowadzenia nowej oferty przewozowej WKD dla mieszkańców miasta Pruszkowa podpisali: Michał Panfil – Prezes Zarządu WKD oraz Andrzej Kurzela – Zastępca Prezydenta Miasta Pruszków.

 

Zawarta umowa wpisuje się w całokształt działań podejmowanych zarówno przez przewoźnika, jak i lokalne władze samorządowe, na rzecz rozwoju transportu zbiorowego na terenie aglomeracji warszawskiej. Sygnatariusze porozumienia dążą do wzrostu konkurencyjności kolei względem transportu indywidualnego, mając na uwadze zachęcenie mieszkańców Pruszkowa do odbywania jak największej liczby podróży z wykorzystaniem pociągów WKD – także na krótkich relacjach wewnątrzmiejskich.

Podmiot udostępniający informację: UMWM
Wytworzył/Odpowiada: Urszula Sabak-Gąska
Data modyfikacji: 2018.07.03 13:49
Modyfikował: Urszula Sabak-Gąska
Wersja: 3(sprawdź historię zmian)
Użytkownik Data Akcja Wersja
Urszula Sabak-Gąska 2018.07.03 13:49 edycja 3
Urszula Sabak-Gąska 2018.06.29 15:06 edycja 2
Urszula Sabak-Gąska 2018.06.29 15:05 dodanie 1

Liczba wyświetleń: 142

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.