Komunikaty

Oferty pracy na stanowisku członka zarządu w „STOCER" Sp. z o.o.

2018.01.10 12:30

Autor: „STOCER" Sp. z o.o., Wprowadzenie: Dorota Łucja Cichocka

Mazowieckie Centrum Rehabilitacji „STOCER" Sp. z o.o.  z siedzibą w Konstancinie-Jeziornie przy ul. Wierzejewskiego 12 zatrudni:

  1. Członka zarządu do prowadzenia spraw w obszarze pozyskiwania nowych źródeł finansowania jej działalności, ochrony środowiska, modernizacji i inwestycji,
  2. Członka zarządu do prowadzenia spraw w obszarze infrastruktury medycznej, rozwoju i organizacji udzielania świadczeń zdrowotnych w zakresie ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, nocnej i świątecznej opieki lekarskiej, podstawowej opieki zdrowotnej, jakości i akredytacji.

Zainteresowani proszeni są o składanie pisemnych ofert w zamkniętych kopertach, w terminie do dnia 16 lutego 2018 r., przygotowanych zgodnie z ogłoszeniem i regulaminem wyboru dostępnych na stronach internetowych spółki .

Podmiot udostępniający informację: UMWM
Wytworzył/Odpowiada: Dorota Łucja Cichocka
Wersja: 1(sprawdź historię zmian)
Użytkownik Data Akcja Wersja
Dorota Łucja Cichocka 2018.01.10 12:34 dodanie 1

Liczba wyświetleń: 392

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.