Komunikaty

Ogłoszenie o otwartym naborze partnerów konsorcjum do konkursu „ESA Businnes Incubation Center Poland”

2017.11.30 12:55

Autor: Małgorzata Białczak (RF), Wprowadzenie: Agnieszka Stabińska

Województwo mazowieckie, w ramach konkursu „ESA Business Incubation Center Poland”, przez Agencję Rozwoju Przemysłu S.A., ogłasza otwarty nabór partnerów do konsorcjum w obszarze przygotowania Formularza aplikacyjnego.

 

Komunikat ma charakter informacyjny i nie stanowi ogłoszenia w rozumieniu przepisów o zamówieniach publicznych oraz o działalności pożytku publicznego.

 

Ideą naboru jest wyłonienie partnerów konsorcjum, m.in. w obszarach: wsparcia finansowego, techniczno-technologicznego oraz merytorycznego, pozwalających na stworzenie konsorcjum umożliwiającego terminowe złożenie oferty do konkursu ESA Business Incubation Center Poland oraz efektywne funkcjonowania Inkubatora w okresie 5 lat. Szczegółowy zakres odpowiedzialności partnerów będzie negocjowany na etapie tworzenia umowy konsorcjum.

 

Do udziału w otwartym naborze na partnerów konsorcjum uprawione są podmioty wymienione w dokumentacji konkursowej Agencji Rozwoju Przemysłu S.A.

 

Dokumentację należy złożyć w nieprzekraczalnym terminie do 15 grudnia 2017 r.

 

Niezbędne formularze oraz szczegóły ogłoszenia dostępne są na stronie internetowej innowacyjni.mazovia.pl .

Podmiot udostępniający informację: UMWM
Wytworzył/Odpowiada: Małgorzata Białczak (RF)
Wersja: 1(sprawdź historię zmian)
Użytkownik Data Akcja Wersja
Agnieszka Stabińska 2017.11.30 13:01 dodanie 1

Liczba wyświetleń: 135

powrót

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.