Zaproszenia

Zaproszenie - #Mazowszepomaga 8 mln zł z budżetu Mazowsza na rozbudowę szkoły podstawowej w Gocławiu i oczyszczalni ścieków w Maciejowicach

2020.07.08 12:20

Serdecznie zapraszamy na uroczyste podpisanie umów na rozbudowę publicznej szkoły podstawowej w Gocławiu i oczyszczalni ścieków w Maciejowicach. Wartość obu inwestycji to ponad 13,7 mln zł, z czego 8 mln zł wyniesie dofinansowanie z budżetu województwa. Jutro umowy w tej sprawie podpiszą członkinie zarządu województwa mazowieckiego Elżbieta Lanc i Janina Ewa Orzełowska.

więcej o: #Mazowszepomaga 8 mln zł z budżetu Mazowsza na rozbudowę szkoły podstawowej w Gocławiu i oczyszczalni ścieków w Maciejowicach

Zaproszenie - 2,8 mln zł na budowę kanalizacji w gminie Szydłowiec

2020.07.08 11:05

Serdecznie zapraszamy na uroczyste podpisanie umowy na budowę w gminie Szydłowiec kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej oraz ciśnieniowej z przepompowniami ścieków. Wartość inwestycji to 4,6 mln zł, z czego ponad 2,8 mln zł wyniesie dofinansowanie z budżetu województwa. Jutro umowę w tej sprawie podpisze wicemarszałek Rafał Rajkowski.

więcej o: Zaproszenie - 2,8 mln zł na budowę kanalizacji w gminie Szydłowiec

Zaproszenie - Wsparcie samorządu Mazowsza na inwestycje w powiecie pułtuskim

2020.07.08 11:05

Przebudowa budynku Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Anny Karłowicz w Pułtusku oraz wyposażenie w windę budynku Domu Pomocy Społecznej w Ołdakach – to dwa projekty prowadzone przez pułtuskie starostwo, które otrzymają dotację. Środki przekazane przez samorząd województwa pochodzą z PFRON i przeznaczone są na tzw. roboty budowlane dotyczące obiektów służących osobom z niepełnosprawnościami.

więcej o: Zaproszenie - Wsparcie samorządu Mazowsza na inwestycje w powiecie pułtuskim

Zaproszenie - Wsparcie z budżetu Mazowsza na aktywizację sołectw, zakup wozów strażackich i ochronę powietrza

2020.07.08 11:00 , aktualizacja: 2020.07.08 11:05

Dzięki środkom z budżetu Mazowsza, do mazowieckich gmin trafi wsparcie m.in. na aktywizację sołectw, ochronę powietrza, a także zakup wozów strażackich.

więcej o: Zaproszenie - Wsparcie z budżetu Mazowsza na aktywizację sołectw, zakup wozów strażackich i ochronę powietrza

Zaproszenie - 4 mln zł na budowę sieci wodociągowej dla gminy Kazanów

2020.07.07 11:55

Serdecznie zapraszamy na uroczyste podpisanie umowy na budowę sieci wodociągowej wraz z przyłączami w obrębach sołectw z terenu gminy Kazanów nieposiadających infrastruktury wodociągowej. Wartość inwestycji to ponad 7,6 mln zł, z czego blisko 4 mln zł wyniesie dofinansowanie z budżetu województwa. Jutro umowy w tej sprawie podpisze wicemarszałek Rafał Rajkowski.

więcej o: Zaproszenie - 4 mln zł na budowę sieci wodociągowej dla gminy Kazanów

Zaproszenie - #Mazowszepomaga Dofinansowanie projektów sołectw, wsparcie na drogi dojazdowe, zakup wozów strażackich i ochronę powietrza

2020.07.07 10:55 , aktualizacja: 2020.07.07 15:33

Dzięki środkom z budżetu Mazowsza, do mazowieckich gmin trafi wsparcie m.in. na aktywizację sołectw, działkowców, ochronę powietrza, a także zakup wozów strażackich.

więcej o: #Mazowszepomaga Dofinansowanie projektów sołectw, wsparcie na drogi dojazdowe, zakup wozów strażackich i ochronę powietrza

Zaproszenie - #Mazowszepomaga Dofinansowanie projektów sołectw, wsparcie na drogi dojazdowe, zakup wozów strażackich i ochronę powietrza

2020.07.07 10:50

Dzięki środkom z budżetu Mazowsza, do mazowieckich gmin trafi wsparcie m.in. na aktywizację sołectw, działkowców, ochronę powietrza, zakup wozów strażackich, a także budowę i modernizację dróg dojazdowych do gruntów rolnych.

więcej o: #Mazowszepomaga Dofinansowanie projektów sołectw, wsparcie na drogi dojazdowe, zakup wozów strażackich i ochronę powietrza

Zaproszenie - 1,8 mln zł na przebudowę drogi w Siedlcach i 2,4 mln zł na rozbudowę przedszkola w Stoku Lackim

2020.07.07 09:55 , aktualizacja: 2020.07.07 11:07

Przebudowa ul. J. Poniatowskiego w Siedlcach oraz rozbudowa przedszkola przy Zespole Oświatowym w Stoku Lackim to kolejne przedsięwzięcia, które zostaną zrealizowane z budżetu Mazowsza. Jutro umowy w tej sprawie podpiszą Elżbieta Lanc i Janina Ewa Orzełowska, członkinie zarządu województwa mazowieckiego oraz beneficjenci.

więcej o: 1,8 mln zł na przebudowę drogi w Siedlcach i 2,4 mln zł na rozbudowę przedszkola w Stoku Lackim

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.