Kierownicy wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych

 
 
  • Adamczyk-Pawluczuk Teresa Helena - Zespół Medycznych Szkół Policelanych w Otwocku, Dyrektor
  • Ambroziak Alina - Bursa Regionalna w Ostrołęce, Dyrektor
  • Barszczewski Norbert - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych i Słabo Widzących im. Ks. Prymasa Stefana Wyszyńskiego w Radomiu, Dyrektor
  • Bator Rafał - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących im. Marii Grzegorzewskiej w Radomiu, Dyrektor
  • Bielski Karol - Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego "Meditrans", Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Warszawie, Dyrektor
  • Błachnio Antoni - Mazowieckie Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy w Otwocku, Dyrektor
  • Bodzek Danuta - Warszawska Opera Kameralna w Warszawie, p.o. Dyrektora
  • Boniecki Jacek - Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze” im. Tadeusza Sygietyńskiego w Karolinie, Dyrektor
  • Brzezińska Grażyna - Biblioteka Pedagogiczna w Ciechanowie, Dyrektor
  • Brzeziński Wojciech - Państwowe Muzeum Archeologiczne w Warszawie, Dyrektor
  • Chołast Sylwester Adam - Mazowiecki Zespół Parków Krajobrazowych w Otwocku, Dyrektor
  • Czubak Krzysztof - Krajowy Ośrodek Mieszkalno-Rehabilitacyjny dla Osób Chorych na Stwardnienie Rozsiane (SM) w Dąbku, p.o. Dyrektora
  • Czyżewski Adam Zbigniew - Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie, Dyrektor
  • Czyż Dorota - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrołęce - Dyrektor
  • Daniluk Andrzej - Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie, Dyrektor
  • Dargiewicz Dorota - Medyczna Szkoła Policealna nr 3 w Warszawie, Dyrektor
  • Dąbkowska Małgorzata - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Mazowieckim Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy w Otwocku, Dyrektor
  • Dąbkowski Grzegorz - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Czarni, Dyrektor
  • Dąbkowski Mirosław - SPZOZ "Meditrans Ostrołęka" Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Ostrołęce, Dyrektor
  • Długoszewska-Nadratowska Hanna - Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie, Dyrektor
  • Dziedzicki Mirosław - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Garbatce-Letnisku, Dyrektor
  • Frankowski Mariusz - Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych, p.o. Dyrektora
  • Głażewski Edward - Mazowieckie Biuro Geodezji i Urządzeń Rolnych w Ostrołęce, Dyrektor
  • Gmitruk Janusz - Muzeum Historii Polskiego Ruchu Ludowego w Warszawie, Dyrektor
  • Grabowska Anna - Biblioteka Pedagogiczna w Ostrołęce, Dyrektor
  • Guzowski Włodzimierz - Samodzielny Wojewódzki Publiczny Zespół Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej im. dr Barbary Borzym w Radomiu, p.o. Dyrektora
  • Gwoździk Anna Katarzyna - Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Ciechanowie, Dyrektor
  • Jagodziński Tomasz - Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie, Dyrektor
  • Janicka Agnieszka Maria - Zespół Szkół Specjalnych nr 2 w Garwolinie, Dyrektor
  • Jaroszek-Nowak Ilona - Muzeum Wsi Radomskiej w Radomiu, Dyrektor
  • Kamasa Andrzej - Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie, Dyrektor
  • Kapusta Tomasz - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Józefowie, Dyrektor
  • Kazimierska Joanna - Stacja Muzeum w Warszawie, Dyrektor
  • Kęsicka Lucyna Danuta - Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Płocku, Dyrektor
  • Kierska Izabela - Zespół Medycznych Szkół Policealnych w Ciechanowie, Dyrektor
  • Klejnocki Jarosław Marek - Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza w Warszawie, Dyrektor
  • Kobyliński Jacek - Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Siedlcach, Dyrektor
  • Kochanowicz Roman - Muzeum Romantyzmu w Opiniogórze, Dyrektor
  • Kołakowski Piotr - Zespół Medycznych Szkół Policealnych w Przasnyszu, Dyrektor
  • Konnak - Merzyńska Hanna - Zespoł Szkół Specjalnych w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży w Zagórzu, Dyrektor
  • Kopówka Edward - Muzeum Treblinka. Niemiecki nazistowski obóz zagłady i obóz pracy (1941-1944), Dyrektor
  • Kot-Szubińska Katarzyna - Medyczna Szkoła Policealna w Mińsku Mazowieckim, Dyrektor
  • Kowalczuk Marzena - Biblioteka Pedagogiczna im. Heleny Radlińskiej w Siedlcach, Dyrektor
  • Kozubek Elżbieta - Mazowieckie Biuro Planowania Regionalnego w Warszawie, Dyrektor
  • Krzewski Wojciech - Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Płocku, Dyrektor
  • Kujawska-Misiąg Agnieszka Maria - SP ZOZ Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie, Dyrektor
  • Kwiatkowski Stanisław - Wojewódzki Szpital Zespolonu w Płocku, Dyrektor
  • Lasota Robert - Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym, Dyrektor
  • Lewandowska Alina Ewa - Zespół Medycznych Szkół Policealnych w Płocku, Dyrektor
  • Łukasiewicz Urszula - Zespół Medycznych Szkół Policealnych w Siedlcach, Dyrektor
  • Matuszewicz Andrzej - Muzeum Regionalne w Siedlcach, Dyrektor
  • Mazur Andrzej Roman - Samodzielny Wojewódzki Zespół Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie, Dyrektor
  • Miazga Wojciech Jerzy - Mazowiecki Szpital Specjalistyczny im. dr Józefa Psarskiego w Ostrołęce, Dyrektor
  • Michalik Elżbieta - Zespół Szkół nr 3 w Wyszkowie, Dyrektor
  • Mierzejewski Dariusz - Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Ostrołęce, p.o. Dyrektora
  • Młynarczyk Dariusz - Samodzielny Specjalistyczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej im. dr. Teodora Dunina w Rudce, p.o. Dyrektora
  • Mokrowiecki Zygmunt Marek - Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku, Dyrektor
  • Mucha Bernard - Wojewódzki Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Warszawie, Dyrektor
  • Mystkowska Dorota - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Warszawie, Dyrektor
  • Napiórkowski Dariusz - Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Siedlcach, Dyrektor
  • Natkowski Paweł - Mazowiecki Szpital Specjalistyczny im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce, Dyrektor
  • Oborny Aneta Izabela - Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu, Dyrektor
  • Olczyk-Twardy Agnieszka - Biblioteka Pedagogiczna w Płocku, Dyrektor
  • Olejnik Iwona - Zespół Medyczno - Społecznych Szkół Policealnych w Warszawie, Dyrektor
  • Osowicz-Szewczyk Katarzyna - Wojewódzki Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. prof. Eugeniusza Wilczkowskiego w Gostyninie-Zalesiu, Dyrektor
  • Ostrowski Zbigniew - Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich, Dyrektor
  • Patrowicz Monika - Europejskie Centrum Artystyczne im. Fryderyka Chopina w Sannikach, Dyrektor
  • Pękul Aneta - Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie, Dyrektor
  • Piątek Dariusz - Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Radomiu, Dyrektor
  • Polaczyńska Beata - Mazowiecki Instytut Kultury, Dyrektor
  • Postek Roman - Muzeum Zbrojownia na Zamku w Liwie, Dyrektor
  • Pozorek Artur - Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej, p.o. Dyrektora
  • Pujanek Włodzimierz Wincenty - Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej "Elektrownia" w Radomiu, Dyrektor
  • Rosłon Jarosław - Międzyleski Szpital Specjalistyczny SPZOZ w Warszawie, Dyrektor
  • Rudzka Lidia - Mazowieckie Specjalistyczne Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie, Dyrektor
  • Rzeszotarski Jan - Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu, Dyrektor
  • Samsel Maria - Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce, Dyrektor
  • Seweryn Andrzej Teodor - Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana w Warszawie, Dyrektor
  • Sieradz Tomasz - Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie, Dyrektor
  • Skoczek Tadeusz - Muzeum Niepodległości w Warszawie, Dyrektor
  • Sobieraj Leonard - Muzeum Mazowieckie w Płocku, Dyrektor
  • Stachurska-Turos Małgorzata - Szpital Dziecięcy im. prof. dr med. Jana Bogdanowicza Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Warszawie, Dyrektor
  • Stasiełuk Dariusz - Zespół Placówek w Dziarnie, Dyrektor
  • Stępka Jan - Zakład Usług Wodnych dla Potrzeb Rolnictwa w Mławie, Dyrektor
  • Stolarczyk Agnieszka - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Radomiu, Dyrektor
  • Strąk Michał - Biblioteka Publiczna m.st. Warszawy - Biblioteka Główna Województwa Mazowieckiego, Dyrektor
  • Struzik Zdzisław - Instytut Papieża Jana Pawła II w Warszawie, Dyrektor
  • Sulkowska Agnieszka - Mazowiecki Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy, p.o. Dyrektora
  • Szczygielski Dariusz - Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Warszawie, Dyrektor
  • Szpakowski Leszek - SPZOZ "RM-MEDITRANS", Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Siedlcach, Dyrektor
  • Średziński Leszek - Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej św. Anny w Warszawie, Dyrektor
  • Walaszek Beata - Biblioteka Pedagogiczna w Radomiu, Dyrektor
  • Wasilewska Joanna - Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie, Dyrektor
  • Węcławski Dariusz - Krajowy Ośrodek Mieszkalno - Rehabilitacyjny dla Osób Chorych na Stwardznienie Rozsiane w Dąbku, Dyrektor
  • Wierzbicki Jan - Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów, p.o. Dyrektora
  • Wojciechowska Zofia - Zespół Szkół Specjalnych w Mazowieckim Centrum Rehabilitacji w Konstancinie-Jeziornie, Dyrektor
  • Wujastyk Iwona - Mazowiecki Teatr Muzyczny imienia Jana Kiepury w Warszawie, p.o. Dyrektora
  • Zaroń Jarosław - Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie, Dyrektor
  • Zieleziński Adam - Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu, Dyrektor
  • Zięciak Ryszard - Mazowiecki Zarząd Nieruchomości w Warszawie, Dyrektor

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.