Kierownicy wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych

 
 
  • Ambroziak Alina - Bursa Regionalna w Ostrołęce, Dyrektor
  • Barszczewski Norbert - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych i Słabo Widzących im. Ks. Prymasa Stefana Wyszyńskiego w Radomiu, Dyrektor
  • Bator Rafał - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących im. Marii Grzegorzewskiej w Radomiu, Dyrektor
  • Bielski Karol - Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego "Meditrans", Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Warszawie, Dyrektor
  • Błachnio Antoni - Mazowieckie Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy w Otwocku, Dyrektor
  • Boniecki Jacek - Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze” im. Tadeusza Sygietyńskiego w Karolinie, Dyrektor
  • Brzezińska Grażyna - Biblioteka Pedagogiczna w Ciechanowie, Dyrektor
  • Brzeziński Wojciech - Państwowe Muzeum Archeologiczne w Warszawie, Dyrektor
  • Chodkowski Cezary Jarosław - Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Ciechanowie, Dyrektor
  • Chołast Sylwester Adam - Mazowiecki Zespół Parków Krajobrazowych w Otwocku, Dyrektor
  • Chudzicka Barbara - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Józefowie, p. o. Dyrektora
  • Ciężkowski Marcin - Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Radomiu, Dyrektor
  • Czyż Dorota - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrołęce, Dyrektor
  • Dargiewicz Dorota - Medyczna Szkoła Policealna nr 3 w Warszawie, Dyrektor
  • Dąbkowska Małgorzata - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Mazowieckim Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy w Otwocku, Dyrektor
  • Dąbkowski Grzegorz - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Czarni, Dyrektor
  • Dąbkowski Mirosław - SPZOZ "Meditrans Ostrołęka" Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Ostrołęce, Dyrektor
  • Długoszewska-Nadratowska Hanna - Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie, Dyrektor
  • Dziedzicki Mirosław - Zespół Szkół Drzewnych i Leśnych im. Jana Kochanowskiego w Garbatce-Letnisku, Dyrektor
  • Frankowski Mariusz - Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych, p.o. Dyrektora
  • Głażewski Edward - Mazowieckie Biuro Geodezji i Urządzeń Rolnych w Ostrołęce, Dyrektor
  • Gmitruk Janusz - Muzeum Historii Polskiego Ruchu Ludowego w Warszawie, Dyrektor
  • Grabowska Anna - Biblioteka Pedagogiczna w Ostrołęce, Dyrektor
  • Janicka Agnieszka Maria - Zespół Szkół Specjalnych nr 2 w Garwolinie, Dyrektor
  • Jaroszek-Nowak Ilona - Muzeum Wsi Radomskiej w Radomiu, Dyrektor
  • Jaskot Maria Malina - Muzeum Jana Kochanowskiego w Czarnolesie, p. o. Dyrektora
  • Kamasa Andrzej - Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie, Dyrektor
  • Kazimierska Joanna - Stacja Muzeum w Warszawie, Dyrektor
  • Kęsicka Lucyna Danuta - Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Płocku, Dyrektor
  • Kierska Izabela - Medyczna Szkoła Policealna w Ciechanowie, Dyrektor
  • Klejnocki Jarosław Marek - Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza w Warszawie, Dyrektor
  • Kochanowicz Roman - Muzeum Romantyzmu w Opinogórze, Dyrektor
  • Konnak - Merzyńska Hanna - Zespół Szkół Specjalnych w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży w Zagórzu, Dyrektor
  • Kopówka Edward - Muzeum Treblinka. Niemiecki nazistowski obóz zagłady i obóz pracy (1941-1944), Dyrektor
  • Kordaczuk Sławomir - Muzeum Regionalne w Siedlcach, p.o. Dyrektora
  • Kornatowski Aleksander - Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej, p.o. Dyrektora
  • Kotecka Anna - Zespół Szkół Specjalnych w Samodzielnym Zespole Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym, Dyrektor
  • Kot-Szubińska Katarzyna - Medyczna Szkoła Policealna w Mińsku Mazowieckim, Dyrektor
  • Kowalczuk Marzena - Biblioteka Pedagogiczna im. Heleny Radlińskiej w Siedlcach, Dyrektor
  • Kozubek Elżbieta - Mazowieckie Biuro Planowania Regionalnego w Warszawie, Dyrektor
  • Krysiak Mariusz - Zespół Szkół Specjalnych w Uzdrowisku Konstancin-Zdrój S.A. w Konstancinie-Jeziornie, Dyrektor
  • Krzewski Wojciech - Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Płocku, Dyrektor
  • Kujawska-Misiąg Agnieszka Maria - SP ZOZ Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie, Dyrektor
  • Kwiatkowski Stanisław - Wojewódzki Szpital Zespolony w Płocku, Dyrektor
  • Lasota Robert - Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym, Dyrektor
  • Legawiec Wojciech Ludwik - Mazowieckie Specjalistyczne Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie, Dyrektor
  • Lewandowski Tomasz - Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie, Dyrektor
  • Łukasiewicz Urszula - Zespół Medycznych Szkół Policealnych w Siedlcach, Dyrektor
  • Majcher Sławomir - Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie, Dyrektor
  • Małolepszy Karol Andrzej - Zespół Medycznych Szkół Policealnych w Otwocku, Dyrektor
  • Mazur Andrzej Roman - Samodzielny Wojewódzki Zespół Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie, Dyrektor
  • Mickiewicz Adam Michał - Zespół Szkół nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie, Dyrektor
  • Mierzejewski Dariusz - Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Ostrołęce, p.o. Dyrektora
  • Mokrowiecki Zygmunt Marek - Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku, Dyrektor
  • Mystkowska Dorota - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Warszawie, Dyrektor
  • Napiórkowski Dariusz - Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Siedlcach, Dyrektor
  • Natkowski Paweł - Mazowiecki Szpital Specjalistyczny im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce, Dyrektor
  • Oborny Aneta Izabela - Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu, Dyrektor
  • Olczyk Agnieszka - Biblioteka Pedagogiczna w Płocku, Dyrektor
  • Olejnik Iwona - Medyczna Szkoła Policealna nr 2 w Warszawie, Dyrektor
  • Osowicz-Szewczyk Katarzyna - Wojewódzki Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. prof. Eugeniusza Wilczkowskiego w Gostyninie-Zalesiu, Dyrektor
  • Patrowicz Monika - Europejskie Centrum Artystyczne im. Fryderyka Chopina w Sannikach, Dyrektor
  • Pękul Aneta - Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie, Dyrektor
  • Postek Roman - Muzeum Zbrojownia na Zamku w Liwie, Dyrektor
  • Pujanek Włodzimierz Wincenty - Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej "Elektrownia" w Radomiu, Dyrektor
  • Rosłon Jarosław - Międzyleski Szpital Specjalistyczny SPZOZ w Warszawie, Dyrektor
  • Ruszczyk Leszek - Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu, p.o. Dyrektora
  • Rzeszotarski Jan - Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu, Dyrektor
  • Samsel Maria - Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce, Dyrektor
  • Seweryn Andrzej Teodor - Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana w Warszawie, Dyrektor
  • Sieradz Tomasz - Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie, Dyrektor
  • Skoczek Tadeusz - Muzeum Niepodległości w Warszawie, Dyrektor
  • Sobieraj Leonard - Muzeum Mazowieckie w Płocku, Dyrektor
  • Stachurska-Turos Małgorzata - Szpital Dziecięcy im. prof. dr med. Jana Bogdanowicza Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Warszawie, Dyrektor
  • Stasiełuk Dariusz - Zespół Placówek w Gołotczyźnie, Dyrektor
  • Stępka Jan - Zakład Usług Wodnych dla Potrzeb Rolnictwa w Mławie, Dyrektor
  • Stolarczyk Agnieszka - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Radomiu, Dyrektor
  • Strąk Michał - Biblioteka Publiczna m.st. Warszawy - Biblioteka Główna Województwa Mazowieckiego, Dyrektor
  • Struzik Zdzisław - Instytut Papieża Jana Pawła II w Warszawie, Dyrektor
  • Sulkowska Agnieszka - Mazowiecki Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy, p.o. Dyrektora
  • Szczepankowski Zenon - Medyczna Szkoła Policealna w Przasnyszu, p. o. Dyrektora
  • Szczygielski Dariusz - Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Warszawie, Dyrektor
  • Szpakowski Leszek - SPZOZ "RM-MEDITRANS", Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Siedlcach, Dyrektor
  • Ślifirczyk Mirosław - Samodzielny Wojewódzki Publiczny Zespół Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej im. dr Barbary Borzym w Radomiu, Dyrektor
  • Ulejczyk Magdalena - Mazowiecki Instytut Kultury, Dyrektor
  • Walaszek Beata - Biblioteka Pedagogiczna w Radomiu, Dyrektor
  • Wasilewska Joanna - Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka w Warszawie, Dyrektor
  • Wierzbicki Jan - Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów, p.o. Dyrektora
  • Wiśniewska Beata - Medyczna Szkoła Policelna w Płocku, Dyrektor
  • Wojciechowska Zofia - Zespół Szkół Specjalnych w Mazowieckim Centrum Rehabilitacji w Konstancinie-Jeziornie, Dyrektor
  • Wojnarowski Włodzimierz Adam - Krajowy Ośrodek Mieszkalno-Rehabilitacyjny dla Osób Chorych na Stwardnienie Rozsiane (SM) w Dąbku, p.o. Dyrektora
  • Wujastyk Iwona - Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury, Dyrektor
  • Zając Tadeusz - Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie, p.o. Dyrektora
  • Zaroń Jarosław - Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie, Dyrektor
  • Zięciak Ryszard - Mazowiecki Zarząd Nieruchomości w Warszawie, Dyrektor
  • Zych Beata - Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. KEN w Warszawie, Dyrektor

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.